MECI
18.09.19 | 1-a rundă | Eline Audenaert | Noelia Zeballos | 3-6, 7-5, 7-5 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Eline Audenaert | Noelia Zeballos | |
Prima administrare % | 75/121 (62%) | 67/102 (66%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/75 (52%) | 40/67 (60%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 22/46 (48%) | 10/35 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 9/17 (53%) | 9/19 (47%) |
Puncte câştigate din returnare | 52/102 (51%) | 60/121 (50%) |
Total puncte câştigate | 113/223 (51%) | 110/223 (49%) |
Greșeli duble | 3 | 8 |
ași | 0 | 4 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Eline Audenaert | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Noelia Zeballos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eline Audenaert | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-2 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eline Audenaert | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Noelia Zeballos | |
0-0 | ||
Eline Audenaert | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Eline Audenaert | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Eline Audenaert | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Eline Audenaert | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Noelia Zeballos | |
0-0 | ||
Eline Audenaert | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Noelia Zeballos | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Eline Audenaert | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Noelia Zeballos | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Eline Audenaert | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Noelia Zeballos | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eline Audenaert | 6-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Eline Audenaert | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-1 | Noelia Zeballos | |
0-0 | ||
Eline Audenaert | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0 | ||
Eline Audenaert | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eline Audenaert | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Noelia Zeballos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eline Audenaert | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-5 | Noelia Zeballos | |
0-0 | ||
Eline Audenaert | 6-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
7-5 |
Belgia
31.05.99, 24 Vârsta
31.05.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Eline Audenaert vs. Noelia Zeballos - meciuri reciproce
18.09.19 | 1-a rundă | Eline Audenaert | Noelia Zeballos | 3-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Eline Audenaert form & Noelia Zeballos form
Eline Audenaert - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.05.21 Calificare | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.21 Calificare | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
08.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
12.01.21 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.01.21 1-a rundă | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Saint - Zgura | ||||
08.09.20 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
26.08.20 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.20 Calificare | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.12.19 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
03.12.19 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detaliu meci |
Noelia Zeballos - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
26.03.24 Calificare | vs. Martina Okalova | 7-62, 7-5 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Hitt | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Campinas - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sao - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Cordoba - Zgura | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Mia Saveljic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tucuman - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Camila Romero | 6-4, 6-72, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Victoria Bosio | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Julieta Estable | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Ana Candiotto | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicolly Ferreira | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Feira - Hard | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Haley Giavara | 7-64, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 7-67, 6-3 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
24.07.23 1-a rundă | vs. Momoko Kobori | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Elena Milovanovic | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlota Corte | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Anne Schaefer | 0-6, 6-77 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 Calificare | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Cortes | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Naples - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Kayla Day | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Bonita - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Louisa Chirico | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.05.23 Calificare | vs. Francesca Di Lorenzo | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-4 | detaliu meci |