MECI
12.10.20 | 1-a rundă de calif. | Elisa Andrea Camerano | Laure Line Glaude | 6-4, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Italia
11.02.02, 22 Vârsta
11.02.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belgia
26.08.01, 22 Vârsta
26.08.01, 22 Vârsta
Elisa Andrea Camerano vs. Laure Line Glaude - meciuri reciproce
12.10.20 | 1-a rundă de calif. | Elisa Andrea Camerano | Laure Line Glaude | 6-4, 6-2 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Elisa Andrea Camerano form & Laure Line Glaude form
Elisa Andrea Camerano - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Sara Milanese | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lara Charles | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Martyna Zaremba | 6-78, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 5-5, - Elisa Andrea Camerano - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-73, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Carla Fity | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Louna Zoppas | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.23 Sfert de finală | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Paris Corley | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Jelena Kovac | 6-4, 4-3, Jelena Kovac - retragere | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Demi Tran | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Iila | Elisabeth Iila - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.22 1-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.22 Sfert de finală | vs. Axana Mareen | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.12.22 a 2-a rundă | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.12.22 1-a rundă | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.12.22 Calificare | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Laure Line Glaude - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.07.21 Calificare | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.20 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Calificare | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detaliu meci |