MECI
16.12.19 | Sfert de finală | Eliz Maloney | Mira Antonitsch | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
Eliz Maloney | Mira Antonitsch | |
Prima administrare % | 56/79 (71%) | 26/48 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/56 (63%) | 13/26 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/23 (43%) | 6/22 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 2/9 (22%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/48 (60%) | 34/79 (43%) |
Total puncte câştigate | 74/127 (58%) | 53/127 (42%) |
Greșeli duble | 2 | 5 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eliz Maloney | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eliz Maloney | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-2 | Mira Antonitsch | |
0-0, 30-0 | ||
Eliz Maloney | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eliz Maloney | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Eliz Maloney | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eliz Maloney | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eliz Maloney | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Eliz Maloney | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Eliz Maloney vs. Mira Antonitsch - meciuri reciproce
16.12.19 | Sfert de finală | Eliz Maloney | Mira Antonitsch | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Eliz Maloney form & Mira Antonitsch form
Eliz Maloney - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - retragere | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Sfert de finală | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
13.03.23 Calificare | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Mira Antonitsch - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
23.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
29.11.22 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
19.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
17.06.22 a 2-a rundă | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
15.06.22 1-a rundă | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - retragere | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
30.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
07.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.10.20 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
15.09.20 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
14.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
08.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.09.20 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Trieste - Zgura | ||||
02.09.20 a 2-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cordenons - Zgura | ||||
29.08.20 Finală | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.08.20 Semifinală | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.08.20 Sfert de finală | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
26.08.20 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.20 Calificare | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
03.07.20 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
01.07.20 1-a rundă | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.06.20 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detaliu meci |