Croatia
02.07.98, 25 Vârsta
02.07.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Anamarija Spoljaric vs. Ella Taylor - meciuri reciproce
20.03.17 | 1-a rundă de calif. | Ella Taylor | Anamarija Spoljaric | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
Anamarija Spoljaric form & Ella Taylor form
Anamarija Spoljaric - ultimele meciuri
W25 St. - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60+H Zagreb - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nell Miller | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Beau Deleu | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Schio - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.06.19 Calificare | vs. Alica Rusova | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 7-65, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Doroteja Joksovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.05.19 a 2-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.05.19 1-a rundă | vs. Eleni Kampantai | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Giorgie Jones | 6-2, 0-6, 10-8 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-69, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Chinatsu Shimizu | 1-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
11.11.18 Calificare | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Kostaki | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Zagreb - Zgura | ||||
02.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Katja Milas | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Dariya Detkovskaya | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Nadia Van Heerden | 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Ella Taylor - ultimele meciuri
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
09.04.19 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bolton - Indoor Hard | ||||
03.04.19 1-a rundă | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
18.02.19 Calificare | vs. Gabriela Lee | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Zgura | ||||
24.01.19 1-a rundă | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-1, Cristiana Ferrando - retragere | detaliu meci | |
Wirral - Indoor Hard | ||||
31.10.18 a 2-a rundă | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.18 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Cherboug En - Indoor Hard | ||||
09.10.18 1-a rundă | vs. Maia Lumsden | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.10.18 Calificare | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Mir Ambaye | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Saint Malo - Zgura | ||||
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Chiswick - Hard | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Alicia Barnett | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Aleksandra Pitak | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Martina Paladini Jennings | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Woking - Hard | ||||
31.07.18 1-a rundă | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Figueira Da - Hard | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Anica Stabel | 6-3, 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
Setubal - Hard | ||||
09.07.18 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ilkley - Iarbă | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Nottingham - Iarbă | ||||
10.06.18 Calificare | vs. Saisai Zheng | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Abbie Myers | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Surbiton - Iarbă | ||||
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
14.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Frida Bostrand | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
17.04.18 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.18 Calificare | vs. Margot Sturchler | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Hilda Lundstedt | 6-2, 6-2 | detaliu meci |