MECI
23.01.20 | a 2-a rundă | Elza Tomase | Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-63, 6-3 | W15 Liepaja | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Elza Tomase | Margarita Ignatjeva | |
Prima administrare % | 56/108 (52%) | 55/102 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 41/56 (73%) | 32/55 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/52 (33%) | 19/47 (40%) |
Break-ballurile câştigate | 7/15 (47%) | 8/13 (62%) |
Puncte câştigate din returnare | 51/102 (50%) | 50/108 (46%) |
Total puncte câştigate | 109/210 (52%) | 101/210 (48%) |
Greșeli duble | 10 | 2 |
ași | 9 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elza Tomase | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elza Tomase | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elza Tomase | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Elza Tomase | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
3-5 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-6 |
2 | ||
Elza Tomase | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Elza Tomase | 0-2 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
1-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15 | ||
Elza Tomase | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elza Tomase | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elza Tomase | 5-3 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elza Tomase | 5-5 | |
0-0, 0-15 | ||
5-6 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0 | ||
Elza Tomase | 6-6 | |
0-0, 0-1, 2-3, 3-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
Elza Tomase | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40, 40-40 | ||
Elza Tomase | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Elza Tomase | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Elza Tomase | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Elza Tomase | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Letonia
02.01.02, 22 Vârsta
02.01.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Letonia
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
Elza Tomase vs. Margarita Ignatjeva - meciuri reciproce
23.01.20 | a 2-a rundă | Elza Tomase | Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-63, 6-3 | detaliu meci | W15 Liepaja | Indoor Hard |
Elza Tomase form & Margarita Ignatjeva form
Elza Tomase - ultimele meciuri
W60 Liepaja - Zgura | ||||
13.07.22 1-a rundă | vs. Kurumi Nara | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
27.05.21 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
26.01.20 Finală | vs. Quirine Lemoine | 0-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.01.20 Semifinală | vs. Viktoria Morvayova | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
24.01.20 Sfert de finală | vs. Katriin Saar | 6-4, 4-6, 7-63 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 6-3 | detaliu meci |
Margarita Ignatjeva - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 Calificare | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - retragere | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
08.06.23 1-a rundă | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.06.23 Calificare | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detaliu meci |