MECI
03.09.19 | 1-a rundă | Emily Arbuthnott | Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | W15 Curtea | Zgura |
STATISTICI MECI
Emily Arbuthnott | Natalie Augustinova | |
Prima administrare % | 25/53 (47%) | 30/53 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/25 (68%) | 14/30 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/28 (57%) | 5/23 (22%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 1/6 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/53 (64%) | 20/53 (38%) |
Total puncte câştigate | 67/106 (63%) | 39/106 (37%) |
Greșeli duble | 5 | 4 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Emily Arbuthnott | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Natalie Augustinova | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Arbuthnott | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
2-1 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Natalie Augustinova | |
0-0 | ||
Emily Arbuthnott | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Natalie Augustinova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Arbuthnott | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-0 | Natalie Augustinova | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Emily Arbuthnott | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Natalie Augustinova | |
0-0 | ||
Emily Arbuthnott | 5-1 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Emily Arbuthnott | 6-1 | |
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
29.01.03, 21 Vârsta
29.01.03, 21 Vârsta
Emily Arbuthnott vs. Natalie Augustinova - meciuri reciproce
03.09.19 | 1-a rundă | Emily Arbuthnott | Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Curtea | Zgura |
Emily Arbuthnott form & Natalie Augustinova form
Emily Arbuthnott - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
27.08.21 Sfert de finală | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.08.21 Calificare | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - retragere | detaliu meci | |
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | detaliu meci | |
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.20 Calificare | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
12.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Calificare | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
16.08.20 1-a rundă | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
15.08.20 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - retragere | detaliu meci | |
14.08.20 1-a rundă | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | detaliu meci | |
12.08.20 1-a rundă | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.08.20 1-a rundă | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
10.08.20 1-a rundă | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.08.20 1-a rundă | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.07.20 1-a rundă | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
28.07.20 1-a rundă | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
26.07.20 1-a rundă | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
25.07.20 1-a rundă | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.07.20 1-a rundă | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.07.20 1-a rundă | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
16.07.20 1-a rundă | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | detaliu meci |
Natalie Augustinova - ultimele meciuri
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.22 Calificare | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 1-a rundă | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.21 Calificare | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.09.21 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.21 1-a rundă | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detaliu meci |