MECI
20.08.19 | Calificare | Emily Casteleyn | Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | W15 Wanfercee | Zgura |
STATISTICI MECI
Emily Casteleyn | Diana Martynov | |
Prima administrare % | 42/60 (70%) | 31/54 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/42 (55%) | 15/31 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/18 (39%) | 9/23 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/54 (56%) | 30/60 (50%) |
Total puncte câştigate | 60/114 (53%) | 54/114 (47%) |
Greșeli duble | 2 | 8 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Emily Casteleyn | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Diana Martynov | |
0-0 | ||
Emily Casteleyn | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-4 | Diana Martynov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emily Casteleyn | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-5 | Diana Martynov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-6 |
2 | ||
Emily Casteleyn | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Diana Martynov | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Casteleyn | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Diana Martynov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Emily Casteleyn | 4-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Diana Martynov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Emily Casteleyn | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Diana Martynov | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 7-5, 9-6 | ||
10-6 |
Belgia
08.02.96, 28 Vârsta
08.02.96, 28 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Emily Casteleyn vs. Diana Martynov - meciuri reciproce
20.08.19 | Calificare | Emily Casteleyn | Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | W15 Wanfercee | Zgura |
Emily Casteleyn form & Diana Martynov form
Emily Casteleyn - ultimele meciuri
W15 Knokke - Zgura | ||||
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - retragere | detaliu meci | |
14.10.19 Calificare | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.10.19 Calificare | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Versmold - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
22.04.19 Calificare | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.19 Calificare | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.19 Calificare | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.19 Calificare | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.19 Calificare | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Diana Martynov - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.12.23 Semifinală | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - retragere | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci |