MECI
26.08.19 | 1-a rundă de calif. | Emily Meyer | Aneta Kulhankova | 6-0, 6-2 | W25 Vienna | Zgura |
STATISTICI MECI
Austria
27.12.01, 22 Vârsta
27.12.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
10.04.98, 25 Vârsta
10.04.98, 25 Vârsta
Emily Meyer vs. Aneta Kulhankova - meciuri reciproce
26.08.19 | 1-a rundă de calif. | Emily Meyer | Aneta Kulhankova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | W25 Vienna | Zgura |
Emily Meyer form & Aneta Kulhankova form
Emily Meyer - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Asylzhan Arystanbekova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Naomi Jackson | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Hilton - Zgura | ||||
26.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Broadfoot | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Norman - Hard | ||||
12.10.21 Calificare | vs. Anita Sahdiieva | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Chhinda Som | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Hilton - Zgura | ||||
05.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 0-1, - Emily Meyer - retragere | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Alpha Ambaye | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Nina Stojanovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kulhankova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
16.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Nadja Ramskogler | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.12.18 Calificare | vs. Ambre Feder | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Marta Lesniak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.18 1-a rundă | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Caslano - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Cristiana Ferrando | 7-5, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Schio - Zgura | ||||
23.07.18 Calificare | vs. Bianca Turati | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Elena Tiglea | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Aline Thommen | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Pospischill | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
31.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastazja Rosnowska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
12.03.18 Calificare | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Lana Brezanin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
05.03.18 Calificare | vs. Aleksandra Stosic | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Aneta Kulhankova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Mascenikova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Maja Bajorek | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bydgoszcz - Zgura | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Grail | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Rania Music | 1-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W25 St. - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Meyer | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Malatinska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Odlevakova | 3-6, 0-4, - Aneta Kulhankova - retragere | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 3-6, 7-63 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
24.06.18 Calificare | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Banja Luka - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Luminita Tutunaru | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kaposvar - Zgura | ||||
06.05.18 Calificare | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Ida Hasselbalch | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Fabbri | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Csilla Fodor | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Sarlota Sofie Sirotkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Daria Walczak | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
06.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Kopsova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Adela Wasserbauerova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
05.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Skrzypczynska | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
St. Poelten - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Teufl | 3-6, 1-6 | detaliu meci |