MECI
15.11.17 | 1-a rundă | Emily Webley-Smith | Barakat Oyinlomo Quadre | 6-1, 6-0 | Dakar | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Nigeria
01.05.03, 20 Vârsta
01.05.03, 20 Vârsta
Emily Webley-Smith vs. Barakat Oyinlomo Quadre - meciuri reciproce
15.11.17 | 1-a rundă | Emily Webley-Smith | Barakat Oyinlomo Quadre | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Dakar | Hard |
Emily Webley-Smith form & Barakat Oyinlomo Quadre form
Emily Webley-Smith - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Calificare | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Saint-Malo - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Murska - Indoor Hard | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bath - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Tallinn - Indoor Hard | ||||
09.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Madrid - Zgura | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Calificare | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Calificare | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 a 2-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Barakat Oyinlomo Quadre - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.22 a 2-a rundă | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.04.22 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.03.22 a 2-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.03.22 1-a rundă | vs. Lauren Proctor | 6-4, Lauren Proctor - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.22 a 2-a rundă | vs. Eliz Maloney | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.03.22 1-a rundă | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.08.21 1-a rundă | vs. Kristina Voznyak | 1-6, - Barakat Oyinlomo Quadre - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.21 1-a rundă | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.04.21 1-a rundă | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.04.21 Calificare | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-0, 10-6 | detaliu meci | |
19.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Tomera | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.04.21 1-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.04.21 a 2-a rundă | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.03.21 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Lagos - Hard | ||||
18.10.19 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-2, 1-0, Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Lagos - Hard | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Riya Bhatia | 6-2, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Lagos - Hard | ||||
08.10.18 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lagos - Hard | ||||
03.10.18 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-0 | detaliu meci |