MECI
19.05.18 | Semifinală | En Shuo Liang | Berfu Cengiz | 6-3, 6-1 | Incheon | Hard |
STATISTICI MECI
En Shuo Liang | Berfu Cengiz | |
Prima administrare % | 29/46 (63%) | 37/60 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/29 (86%) | 18/37 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/17 (41%) | 8/23 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/60 (57%) | 14/46 (30%) |
Total puncte câştigate | 66/106 (62%) | 40/106 (38%) |
Greșeli duble | 4 | 4 |
ași | 3 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
En Shuo Liang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Berfu Cengiz | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
En Shuo Liang | 1-1 | |
2-1 | Berfu Cengiz | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Berfu Cengiz | |
4-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
5-3 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 40-30[BP] | ||
En Shuo Liang | 1-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Berfu Cengiz | |
3-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
En Shuo Liang | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
En Shuo Liang | 4-1 | |
En Shuo Liang | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
En Shuo Liang vs. Berfu Cengiz - meciuri reciproce
19.05.18 | Semifinală | En Shuo Liang | Berfu Cengiz | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Incheon | Hard |
En Shuo Liang form & Berfu Cengiz form
En Shuo Liang - ultimele meciuri
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 2-4, - En Shuo Liang - retragere | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Weronika Falkowska | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Sofya Lansere | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.10.23 Calificare | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 3-6, 7-65 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Eala | 7-5, 1-6, 5-7 | detaliu meci |
Berfu Cengiz - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
03.01.24 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
11.12.23 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - retragere | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
22.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
16.07.23 Calificare | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detaliu meci |