MECI
04.02.20 | Calificare | Enola Chiesa | Marta Reboredo Montesdeoca | 6-2, 6-4 | W15 Palmanova | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
10.03.03, 21 Vârsta
10.03.03, 21 Vârsta
Enola Chiesa vs. Marta Reboredo Montesdeoca - meciuri reciproce
04.02.20 | Calificare | Enola Chiesa | Marta Reboredo Montesdeoca | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W15 Palmanova | Zgura |
Enola Chiesa form & Marta Reboredo Montesdeoca form
Enola Chiesa - ultimele meciuri
W15 Le - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
22.02.24 1-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - retragere | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Fiano - Zgura | ||||
10.09.23 Finală | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | detaliu meci |
Marta Reboredo Montesdeoca - ultimele meciuri
W60 San - Zgura | ||||
08.08.22 1-a rundă | vs. Sina Herrmann | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
01.08.22 1-a rundă | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Estela Perez-Somarriba | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Charlotte Florent | 4-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-4, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
24.11.20 1-a rundă | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
04.02.20 Calificare | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Freia Lawrence | 6-0, 2-6, 11-9 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Shuo Feng | 6-3, 0-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
06.08.19 Calificare | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
03.10.18 a 2-a rundă | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.18 1-a rundă | vs. Paloma Perez Bota | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
29.09.18 Calificare | vs. Ana Conde Vendrell | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna Pribylova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
03.10.17 1-a rundă | vs. Ioana Gheorghita | 2-6, 1-6 | detaliu meci |