MECI
20.06.16 | 2-a rundă de calif. | Estella Jaeger | Angelina Wirges | 6-3, 6-3 | Kaltenkirchen | Zgura |
STATISTICI MECI
Germania
29.04.00, 23 Vârsta
29.04.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Estella Jaeger vs. Angelina Wirges - meciuri reciproce
20.06.16 | 2-a rundă de calif. | Estella Jaeger | Angelina Wirges | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Kaltenkirchen | Zgura |
Estella Jaeger form & Angelina Wirges form
Estella Jaeger - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.23 Calificare | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - retragere | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.23 Calificare | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | detaliu meci | |
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Norman - Hard | ||||
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Lawrence - Hard | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Angelina Wirges - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Marie Weckerle | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Vivian Wolff | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Haley Giavara | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Cadence Brace | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Jada Robinson | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Federica Urgesi | 2-6, 7-61, 10-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Demirtzi | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Sofia Milatova | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sona Depesova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-76, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Orla Cooper | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 1-6 | detaliu meci |