MECI
10.06.19 | Calificare | Estella Jaeger | Iana Tishchenko | 6-1, 4-0, - retragere | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Germania
29.04.00, 23 Vârsta
29.04.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Moldova
24.04.96, 27 Vârsta
24.04.96, 27 Vârsta
Estella Jaeger vs. Iana Tishchenko - meciuri reciproce
10.06.19 | Calificare | Estella Jaeger | Iana Tishchenko | 6-1, 4-0, Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Estella Jaeger form & Iana Tishchenko form
Estella Jaeger - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.23 Calificare | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - retragere | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.23 Calificare | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | detaliu meci | |
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Norman - Hard | ||||
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Lawrence - Hard | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Iana Tishchenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.06.19 Calificare | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Hard | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
23.04.19 Calificare | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Tunis - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
13.11.18 1-a rundă | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
08.11.18 a 2-a rundă | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Dobrich - Zgura | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
20.08.18 Calificare | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detaliu meci |