INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Katarzyna Kawa vs. Estrella Cabeza-Candela - meciuri reciproce
25.04.18 | 1-a rundă | Estrella Cabeza-Candela | Katarzyna Kawa | 6-2, 4-6, 6-1 | detaliu meci | Obidos | Carpet |
Katarzyna Kawa form & Estrella Cabeza-Candela form
Katarzyna Kawa - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Olga Danilovic | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
22.09.23 Semifinală | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
21.09.23 Sfert de finală | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
17.09.23 Calificare | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci |
Estrella Cabeza-Candela - ultimele meciuri
W25 Seville - Zgura | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.19 1-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
21.09.19 Semifinală | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, - Estrella Cabeza-Candela - retragere | detaliu meci | |
20.09.19 Sfert de finală | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, Ane Mintegi Del Olmo - retragere | detaliu meci | |
W60 Les - Hard | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, - Estrella Cabeza-Candela - retragere | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Sherazad Reix | 2-2, Sherazad Reix - retragere | detaliu meci | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
03.04.19 1-a rundă | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Macon - Indoor Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Xinyu Wang | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Petit - Hard | ||||
15.01.19 1-a rundă | vs. Vladica Babic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Sant Cugat - Zgura | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.18 1-a rundă | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-1, Nicoleta Dascalu - retragere | detaliu meci | |
Seville - Zgura | ||||
16.10.18 1-a rundă | vs. Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Roja De - Zgura | ||||
12.10.18 Sfert de finală | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-0, Olga Saez Larra - retragere | detaliu meci | |
09.10.18 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Valencia - Zgura | ||||
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Lisbon - Hard | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Barcelona - Zgura | ||||
17.06.18 Finală | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
16.06.18 Semifinală | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
15.06.18 Sfert de finală | vs. Mia Eklund | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.06.18 a 2-a rundă | vs. Jessica Ho | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.18 1-a rundă | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
06.06.18 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Les Franqueses - Hard | ||||
22.05.18 1-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
La Bisbal - Zgura | ||||
18.05.18 Sfert de finală | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.18 a 2-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci |