MECI
10.10.19 | a 2-a rundă | Eugenia Ganga | Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | W15 Buenos | Zgura |
STATISTICI MECI
Eugenia Ganga | Anfisa Danilchenko | |
Prima administrare % | 22/36 (61%) | 28/41 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 14/22 (64%) | 10/28 (36%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/14 (64%) | 1/13 (8%) |
Break-ballurile câştigate | 7/14 (50%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/41 (73%) | 13/36 (36%) |
Total puncte câştigate | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Greșeli duble | 2 | 6 |
ași |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
30.08.01, 22 Vârsta
30.08.01, 22 Vârsta
Eugenia Ganga vs. Anfisa Danilchenko - meciuri reciproce
10.10.19 | a 2-a rundă | Eugenia Ganga | Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Buenos | Zgura |
20.09.18 | a 2-a rundă | Eugenia Ganga | Anfisa Danilchenko | 3-6, 6-4, 4-0, Anfisa Danilchenko - retragere | detaliu meci | Buenos Aires | Zgura |
Eugenia Ganga form & Anfisa Danilchenko form
Eugenia Ganga - ultimele meciuri
W15 Cancun - Hard | ||||
21.02.20 Sfert de finală | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 4-1, Sabina Dadaciu - retragere | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Elyse Lavender | 5-7, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Colina - Zgura | ||||
05.11.19 Calificare | vs. Luisa Stefani | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
W60 Asuncion - Zgura | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.19 1-a rundă | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Santiago - Zgura | ||||
06.10.19 Finală | vs. Fernanda Brito | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.19 Semifinală | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 6-1, 7-67 | detaliu meci | |
04.10.19 Sfert de finală | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-3, 7-68 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Tatiana Carpio | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sao - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Juana Larranaga | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-0, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.19 Calificare | vs. Anita Wagner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.06.19 1-a rundă | vs. Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.06.19 Finală | vs. Julieta Estable | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.06.19 Semifinală | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.06.19 Sfert de finală | vs. Salma Djoubri | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci |
Anfisa Danilchenko - ultimele meciuri
W15 Hilton - Zgura | ||||
26.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 a 2-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.19 1-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
29.10.19 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Metepec - Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.19 1-a rundă | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.07.19 Calificare | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.07.19 Calificare | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | detaliu meci |