MECI
15.11.18 | Sfert de finală | Eugenia Ganga | Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-3 | Villa Del | Zgura |
STATISTICI MECI
Eugenia Ganga | Jazmin Ortenzi | |
Prima administrare % | 21/42 (50%) | 51/70 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 15/21 (71%) | 24/51 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/21 (62%) | 7/19 (37%) |
Break-ballurile câştigate | 6/13 (46%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 39/70 (56%) | 14/42 (33%) |
Total puncte câştigate | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Jazmin Ortenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eugenia Ganga | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Jazmin Ortenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-2 | Jazmin Ortenzi | |
2-2 | Jazmin Ortenzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Jazmin Ortenzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jazmin Ortenzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eugenia Ganga | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Jazmin Ortenzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Jazmin Ortenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-2 | Jazmin Ortenzi | |
4-2 | Jazmin Ortenzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eugenia Ganga | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Eugenia Ganga | 5-3 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Eugenia Ganga vs. Jazmin Ortenzi - meciuri reciproce
15.11.18 | Sfert de finală | Eugenia Ganga | Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Villa Del | Zgura |
Eugenia Ganga form & Jazmin Ortenzi form
Eugenia Ganga - ultimele meciuri
W15 Cancun - Hard | ||||
21.02.20 Sfert de finală | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 4-1, Sabina Dadaciu - retragere | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Elyse Lavender | 5-7, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Colina - Zgura | ||||
05.11.19 Calificare | vs. Luisa Stefani | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
W60 Asuncion - Zgura | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
11.10.19 Sfert de finală | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.10.19 1-a rundă | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Santiago - Zgura | ||||
06.10.19 Finală | vs. Fernanda Brito | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.19 Semifinală | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 6-1, 7-67 | detaliu meci | |
04.10.19 Sfert de finală | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-3, 7-68 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Tatiana Carpio | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sao - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Juana Larranaga | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-0, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.19 Calificare | vs. Anita Wagner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.06.19 1-a rundă | vs. Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.06.19 Finală | vs. Julieta Estable | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.06.19 Semifinală | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.06.19 Sfert de finală | vs. Salma Djoubri | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci |
Jazmin Ortenzi - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Fernanda Labrana | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Campinas - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Emily Seibold | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sao - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cordoba - Zgura | ||||
10.03.24 Finală | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Melany Solange Krywoj | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Maria Victoria Marchesini | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 3-a rundă | vs. Julieta Estable | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-78, 7-65 | detaliu meci | |
22.01.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-72, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Ana Candiotto | 6-0, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.06.23 a 2-a rundă | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 6-72, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.06.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.06.23 Semifinală | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.06.23 1-a rundă | vs. Masa Tanaskovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Recife - Zgura | ||||
28.05.23 Finală | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
27.05.23 Semifinală | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
26.05.23 Sfert de finală | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Carolina Xavier Laydner | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Pietra Rivoli | 6-3, 6-1 | detaliu meci |