Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Republica Koreea
20.05.99, 24 Vârsta
20.05.99, 24 Vârsta
Eunhye Lee vs. Da Ye Kim - meciuri reciproce
06.09.23 | 1-a rundă | Eunhye Lee | Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci | W15 Yeongwol | Hard |
01.06.22 | 1-a rundă | Eunhye Lee | Da Ye Kim | 6-4, 6-0 | detaliu meci | W25 Changwon | Hard |
14.06.19 | Sfert de finală | Eunhye Lee | Da Ye Kim | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W15 Gimcheon | Hard |
21.05.18 | 2-a rundă de calif. | Eunhye Lee | Da Ye Kim | 6-2, 7-64 | detaliu meci | Changwon | Hard |
11.07.16 | Calificare | Eunhye Lee | Da Ye Kim | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | Gimcheon | Hard |
Eunhye Lee form & Da Ye Kim form
Eunhye Lee - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 Sfert de finală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Da Ye Kim - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lorena Schaedel | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Carolina Troiano | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Eunhye Lee | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Eunji Lim | 6-74, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Jieon Oh | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Liuyan An | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Soo Ha Jang | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Chaewon Whang | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ye Eun Kim | 1-6, 6-1, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 Calificare | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Eunji Lim | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Elicia Kim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Na Hyun Kang | 6-77, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
22.08.22 Calificare | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Eun Bi Lee | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 a 2-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.06.22 1-a rundă | vs. Risa Ushijima | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
01.06.22 1-a rundă | vs. Eunhye Lee | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 3-6, 10-12 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Eunji Oh | 3-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Eunji Lim | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Eun Ji Lee | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Hoyeon Nor | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Kanako Morisaki | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.06.19 Calificare | vs. Mijeong Park | 6-0, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci |