Elvetia
03.12.98, 25 Vârsta
03.12.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Daniela Vukovic vs. Eunhye Lee - meciuri reciproce
12.02.18 | Calificare | Eunhye Lee | Daniela Vukovic | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Daniela Vukovic form & Eunhye Lee form
Daniela Vukovic - ultimele meciuri
Kaposvar - Zgura | ||||
08.05.18 1-a rundă | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Balatonboglar - Zgura | ||||
30.04.18 Calificare | vs. Ana Biskic | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Natasa Luzajic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
25.04.18 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Chiasso - Zgura | ||||
16.04.18 Calificare | vs. Priscilla Heise | 6-1, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrina Peer | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.03.18 1-a rundă | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.18 Calificare | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
19.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.03.18 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.18 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-75, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.18 Calificare | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
09.03.18 Sfert de finală | vs. Amina Anshba | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.18 a 2-a rundă | vs. Irina Lapustina | 6-0, 7-63 | detaliu meci | |
06.03.18 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
05.03.18 Calificare | vs. Kiko Nishizato | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Sarah Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
12.02.18 Calificare | vs. Eunhye Lee | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Peoni | 6-4, 3-6, 0-5, - Daniela Vukovic - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
23.11.17 a 2-a rundă | vs. Melis Sezer | 6-0, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.17 1-a rundă | vs. Maria Manilova | 4-6, 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
20.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
20.11.17 Calificare | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.11.17 Sfert de finală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.17 a 2-a rundă | vs. Gabriela Pantuckova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
15.11.17 1-a rundă | vs. Julia Helbet | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
09.11.17 a 2-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Eunhye Lee - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 Sfert de finală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci |