INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Eunhye Lee vs. Erin Routliffe - meciuri reciproce
22.05.18 | Calificare | Eunhye Lee | Erin Routliffe | 6-4, 7-63 | detaliu meci | Changwon | Hard |
Eunhye Lee form & Erin Routliffe form
Eunhye Lee - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.24 Sfert de finală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Erin Routliffe - ultimele meciuri
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
24.05.23 a 2-a rundă | vs. Elina Svitolina | - Erin Routliffe - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.05.23 1-a rundă | vs. Su-Wei Hsieh | 7-62, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
21.05.23 Calificare | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Florence - Zgura | ||||
15.05.23 Calificare | vs. Celine Naef | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
03.01.23 1-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
22.12.22 Sfert de finală | vs. Katherine Sebov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.12.22 a 2-a rundă | vs. Monique Barry | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.22 1-a rundă | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Granby - Hard | ||||
21.08.22 Calificare | vs. Marina Stakusic | 2-6, 7-64, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
03.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Eri Hozumi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Newport - Hard | ||||
02.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Aldila Sutjiadi | 6-4, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W60 Rome - Hard | ||||
26.01.21 Calificare | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Glatch | 7-5, 3-6, 16-14 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Hard | ||||
11.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W80 Cagnes - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Mildura - Iarbă | ||||
05.03.20 1-a rundă | vs. Ivana Popovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Perth - Hard | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Shiho Akita | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Rhea Makesar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lauren Nikoloski | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Amber Marshall | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hamilton - Hard | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Eri Shimizu | 6-2, 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.01.20 1-a rundă | vs. Irina Ramialison | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.01.20 Calificare | vs. Irina Ramialison | 4-6, 1-4, - Erin Routliffe - retragere | detaliu meci | |
27.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Fowler | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
04.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Sara Errani | 2-6, 5-7 | detaliu meci |