MECI
20.05.18 | 1-a rundă de calif. | Eunhye Lee | Jin Yoo | 6-0, 2-1, - retragere | Changwon | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Republica Koreea
02.07.92, 31 Vârsta
02.07.92, 31 Vârsta
Eunhye Lee vs. Jin Yoo - meciuri reciproce
20.05.18 | 1-a rundă de calif. | Eunhye Lee | Jin Yoo | 6-0, 2-1, Jin Yoo - retragere | detaliu meci | Changwon | Hard |
Eunhye Lee form & Jin Yoo form
Eunhye Lee - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.24 Sfert de finală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Jin Yoo - ultimele meciuri
Yeongwol - Hard | ||||
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Dabin Kim | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.18 1-a rundă | vs. Dami Lee | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
27.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Hyeran Yun | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Hae Ri Lee | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
13.08.18 Calificare | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
12.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
20.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 1-2, - Jin Yoo - retragere | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
14.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Sung Hee Kim | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Goyang - Hard | ||||
07.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Seunghyun Lee | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Kumi So | 1-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
31.08.17 a 2-a rundă | vs. Do Hee Bae | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
30.08.17 1-a rundă | vs. Linnea Malmqvist | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
15.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Sumin Kim | 1-6, 1-4, - Jin Yoo - retragere | detaliu meci | |
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Morozova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
08.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Chae Hyun Sim | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Ah Song | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
13.07.16 a 2-a rundă | vs. Mana Ayukawa | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.07.16 1-a rundă | vs. Mami Hasegawa | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
04.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
28.06.16 1-a rundă | vs. Chihiro Nunome | 1-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.16 Calificare | vs. Ha-Young Ji | 2-6, 6-2, 5-2, Ha-Young Ji - retragere | detaliu meci | |
27.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Haet | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
27.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Subin Park | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Sangju - Hard | ||||
20.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Hyojung Yea | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
23.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Mami Hasegawa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
23.05.16 2-a rundă de calif. | vs. Ju-Eun Kim | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Goyang - Hard | ||||
16.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Lim | 6-3, 6-0 | detaliu meci |