Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
China
09.01.99, 25 Vârsta
09.01.99, 25 Vârsta
Eunhye Lee vs. Zhou Mingjun - meciuri reciproce
25.03.18 | 2-a rundă de calif. | Eunhye Lee | Zhou Mingjun | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Nanjing | Hard |
Eunhye Lee form & Zhou Mingjun form
Eunhye Lee - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 Sfert de finală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Zhou Mingjun - ultimele meciuri
W25 Huangshan - Hard | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Sakura Hondo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Hengyang - Hard | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Xinyu Gao | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
27.05.19 Calificare | vs. Chengyiyi Yuan | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Nanchang - Zgura | ||||
20.02.19 1-a rundă | vs. Chang Liu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Si Qi Liu | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
18.02.19 Calificare | vs. Eun Se Jang | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Guiyang - Hard | ||||
12.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Mai Hontama | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Xinyu Cai | 1-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Tianjin - Hard | ||||
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Dan Ni Wang | 7-64, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Changsha - Hard | ||||
06.06.18 1-a rundă | vs. Yuxuan Zhang | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.06.18 Calificare | vs. Jiatian Qi | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Jiahui Chen | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Namu Zeren | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Luzhou - Hard | ||||
29.05.18 1-a rundă | vs. Yidi Yang | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
27.05.18 Calificare | vs. Yue Yu (2000) | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Jiatian Qi | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Wuhan - Hard | ||||
14.05.18 Calificare | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
13.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Zhanlan Wei | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Si Qi Liu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Luan - Hard | ||||
07.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Qianhui Tang | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Nanjing - Hard | ||||
02.04.18 1-a rundă | vs. Ziyue Sun | 0-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Nanjing - Hard | ||||
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Meiting Liu | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Nanjing - Hard | ||||
19.03.18 Calificare | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Jiakang Li | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Wei Zheng | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Xiamen - Hard | ||||
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Ziyi Yang | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Suzhou - Hard | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Ran Meng | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tianjin - Hard | ||||
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Mei Xu Wu | 1-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Rui Jie Jiang | 6-1, 6-3 | detaliu meci |