MECI
04.11.19 | 2-a rundă de calif. | Eva Garkusha | Camilla Diez | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
Rusia
12.01.02, 22 Vârsta
12.01.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
08.07.95, 28 Vârsta
08.07.95, 28 Vârsta
Eva Garkusha vs. Camilla Diez - meciuri reciproce
04.11.19 | 2-a rundă de calif. | Eva Garkusha | Camilla Diez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Eva Garkusha form & Camilla Diez form
Eva Garkusha - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 1-a rundă | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - retragere | detaliu meci |
Camilla Diez - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Elena Jamshidi | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 0-6, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Biella - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Martina Caregaro | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ustinoff | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
14.05.19 Calificare | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
Biella - Zgura | ||||
31.07.18 1-a rundă | vs. Bianca Turati | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Torino - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Franze | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.06.18 Calificare | vs. Aleksandra Buczynska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-2, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
09.05.18 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
29.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Toma | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
27.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Chiara De Vito | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
04.03.18 Calificare | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
25.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Federica Prati | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
19.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Ana Filipa Santos | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
09.10.17 Calificare | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
06.10.17 1-a rundă | vs. Marie Benoit | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
12.09.17 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.09.17 Calificare | vs. Lisa Sabino | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Tina Godec | 0-6, 3-6 | detaliu meci |