Suedia
31.07.00, 23 Vârsta
31.07.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
12.01.02, 22 Vârsta
12.01.02, 22 Vârsta
Therese Ekdahl vs. Eva Garkusha - meciuri reciproce
30.09.18 | 1-a rundă de calif. | Eva Garkusha | Therese Ekdahl | 7-5, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Therese Ekdahl form & Eva Garkusha form
Therese Ekdahl - ultimele meciuri
W15 Gothenburg - Zgura | ||||
07.05.19 Calificare | vs. Anna Ukolova | - | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Alfredsson | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Anfisa Danilchenko | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Elin Vilen | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
09.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Merico | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
24.09.18 Calificare | vs. Nadia Rawson | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
23.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Katie Morris | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
17.09.18 Calificare | vs. Smilla Kjaergaard | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santarem - Hard | ||||
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Isabel Adrover Gallego | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Haren - Zgura | ||||
27.08.18 Calificare | vs. Perla Nieuwboer | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Traub | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Mila Masic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
14.05.18 Calificare | vs. Anna Popescu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Salemyr | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
Karlskrona - Zgura | ||||
07.05.18 Calificare | vs. Sydney Berlin | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Alfredsson | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Maissane Aik Haymoz | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
31.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Esther Bataille | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Nelly Mezan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
17.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Macarena Lopez | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
10.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
24.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Julita Saner | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
09.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Schmidt Axelsson | 7-64, 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Eva Garkusha - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 1-a rundă | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - retragere | detaliu meci |