JAR
02.05.02, 21 Vârsta
02.05.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Alme Jordaan vs. Eva Vedder - meciuri reciproce
04.12.17 | 1-a rundă de calif. | Eva Vedder | Alme Jordaan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Stellenbosch | Hard |
Alme Jordaan form & Eva Vedder form
Alme Jordaan - ultimele meciuri
Stellenbosch - Hard | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Eva Vedder | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Abbate | 0-6, 0-6 | detaliu meci |
Eva Vedder - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - retragere | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
19.11.23 Calificare | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
12.11.23 Calificare | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.23 Calificare | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
16.07.23 Calificare | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
08.07.23 Semifinală | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detaliu meci |