MECI
02.01.17 | 1-a rundă | Fang Ying Xun | Karman Kaur Thandi | 6-4, 6-73, 6-3 | Hong Kong | Hard |
STATISTICI MECI
Fang Ying Xun | Karman Kaur Thandi | |
Prima administrare % | 69/119 (58%) | 59/96 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 46/69 (67%) | 34/59 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 24/50 (48%) | 18/37 (49%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 4/11 (36%) |
Puncte câştigate din returnare | 44/96 (46%) | 49/119 (41%) |
Total puncte câştigate | 114/215 (53%) | 101/215 (47%) |
Greșeli duble | 10 | 6 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Fang Ying Xun vs. Karman Kaur Thandi - meciuri reciproce
13.07.18 | Sfert de finală | Karman Kaur Thandi | Fang Ying Xun | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | Tianjin | Hard |
02.01.17 | 1-a rundă | Fang Ying Xun | Karman Kaur Thandi | 6-4, 6-73, 6-3 | detaliu meci | Hong Kong | Hard |
27.09.16 | 1-a rundă | Fang Ying Xun | Karman Kaur Thandi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | Hua Hin | Hard |
Fang Ying Xun form & Karman Kaur Thandi form
Fang Ying Xun - ultimele meciuri
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - retragere | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Nanchang - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - retragere | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - retragere | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - retragere | detaliu meci | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - retragere | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
28.03.23 Calificare | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Karman Kaur Thandi - ultimele meciuri
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Danilina | 6-72, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Oceane Dodin | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Stanford - Hard | ||||
12.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 5-7, 0-1, - Karman Kaur Thandi - retragere | detaliu meci | |
W60 Dallas - Indoor Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Yexin Ma | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Chloe Henderson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Evansville - Hard | ||||
23.07.23 Finală | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
22.07.23 Semifinală | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Allie Kiick | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Maribella Zamarripa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
12.07.23 a 2-a rundă | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 2-4, - Karman Kaur Thandi - retragere | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Susanna Maltby | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Sumter - Hard | ||||
18.06.23 Finală | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-65, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
17.06.23 Semifinală | vs. Maria Mateas | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
16.06.23 Sfert de finală | vs. Grace Min | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
02.06.23 Sfert de finală | vs. Francisca Jorge | 6-72, 6-72 | detaliu meci | |
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Olga Helmi | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
03.05.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Ivana Sebestova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Julie Struplova | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Oeiras - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Pune - Hard | ||||
26.01.23 Sfert de finală | vs. Ankita Raina | 6-4, 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
25.01.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-3 | detaliu meci |