MECI
26.10.17 | a 2-a rundă | Fanny Ostlund | Adna Sofradzija | 6-2, 6-1 | Stockholm | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Fanny Ostlund | Adna Sofradzija | |
Prima administrare % | 23/54 (43%) | 29/47 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/23 (70%) | 17/29 (59%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/31 (61%) | 3/18 (17%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/47 (57%) | 19/54 (35%) |
Total puncte câştigate | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Greșeli duble | 4 | 1 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
05.05.98, 25 Vârsta
05.05.98, 25 Vârsta
Fanny Ostlund vs. Adna Sofradzija - meciuri reciproce
26.10.17 | a 2-a rundă | Fanny Ostlund | Adna Sofradzija | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Stockholm | Indoor Hard |
10.05.16 | 1-a rundă | Fanny Ostlund | Adna Sofradzija | 6-0, 1-6, 6-4 | detaliu meci | Bastad | Zgura |
Fanny Ostlund form & Adna Sofradzija form
Fanny Ostlund - ultimele meciuri
W35 Nagpur - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finală | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - retragere | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
22.12.23 Semifinală | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - retragere | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
23.11.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 a 3-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 a 3-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detaliu meci |
Adna Sofradzija - ultimele meciuri
Tunis - Zgura | ||||
07.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Manon Leonard | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
04.04.18 1-a rundă | vs. Catherine Chantraine | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
26.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Manon Peral | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
19.02.18 Calificare | vs. Anna Makhorkina | 7-64, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Denise Simonetti | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
13.02.18 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
19.12.17 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
11.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
01.11.17 1-a rundă | vs. Anette Munozova | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
26.10.17 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.10.17 1-a rundă | vs. Rebecca Gustafson | 1-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
11.09.17 Calificare | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Malin Falk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
07.09.17 a 2-a rundă | vs. Victoria Bosio | 6-4, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.17 1-a rundă | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Lund - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Kruger | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Alice Matteucci | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.04.17 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-3, 6-76, 7-5 | detaliu meci | |
24.04.17 Calificare | vs. Mahak Jain | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Candela Bugnon | 2-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
04.04.17 1-a rundă | vs. Patrycja Polanska | 2-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
28.03.17 1-a rundă | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.17 Calificare | vs. Ena Ovcina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
20.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Natasha Piludu | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
20.02.17 Calificare | vs. Veronica Napolitano | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
14.02.17 1-a rundă | vs. Deborah Kerfs | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Vasilisa Aponasenko | 7-5, 4-6, 7-68 | detaliu meci | |
13.02.17 Calificare | vs. Virginia Ciccone | 6-4, 7-68 | detaliu meci |