MECI
24.10.19 | a 2-a rundă | Fanny Ostlund | Julia Lovqvist | 6-1, 6-3 | W15 Stockholm | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Fanny Ostlund | Julia Lovqvist | |
Prima administrare % | 35/48 (73%) | 35/65 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/35 (63%) | 18/35 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/13 (77%) | 13/30 (43%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/65 (52%) | 16/48 (33%) |
Total puncte câştigate | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 5 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
2-0 | Julia Lovqvist | |
0-0 | ||
Fanny Ostlund | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Fanny Ostlund | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0 | ||
Fanny Ostlund | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Fanny Ostlund | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
06.03.03, 21 Vârsta
06.03.03, 21 Vârsta
Fanny Ostlund vs. Julia Lovqvist - meciuri reciproce
31.10.19 | a 2-a rundă | Fanny Ostlund | Julia Lovqvist | 4-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | W15 Stockholm | Indoor Hard |
24.10.19 | a 2-a rundă | Fanny Ostlund | Julia Lovqvist | 6-1, 6-3 | detaliu meci | W15 Stockholm | Indoor Hard |
26.09.19 | a 2-a rundă | Fanny Ostlund | Julia Lovqvist | 6-1, 7-63 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Fanny Ostlund form & Julia Lovqvist form
Fanny Ostlund - ultimele meciuri
W35 Nagpur - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finală | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - retragere | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
22.12.23 Semifinală | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - retragere | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
23.11.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 a 3-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 a 3-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detaliu meci |
Julia Lovqvist - ultimele meciuri
W40 Ystad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.23 Calificare | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.02.23 Calificare | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.02.23 1-a rundă | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
07.02.23 Calificare | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.22 1-a rundă | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.11.22 Calificare | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detaliu meci |