MECI
23.10.19 | 1-a rundă | Fanny Ostlund | Maja Radenkovic | 6-3, 7-61 | W15 Stockholm | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Maja Radenkovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Maja Radenkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Maja Radenkovic | |
0-0 | ||
Fanny Ostlund | 4-1 | |
0-0, 0-30 | ||
5-3 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Maja Radenkovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Fanny Ostlund | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Fanny Ostlund | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Maja Radenkovic | |
0-0 | ||
Fanny Ostlund | 5-5 | |
6-5 | Maja Radenkovic | |
Fanny Ostlund | 6-6 | |
0-0, 2-0, 6-1 | ||
7-61 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
07.04.02, 21 Vârsta
10389 $
07.04.02, 21 Vârsta
10389 $
Fanny Ostlund vs. Maja Radenkovic - meciuri reciproce
23.10.19 | 1-a rundă | Fanny Ostlund | Maja Radenkovic | 6-3, 7-61 | detaliu meci | W15 Stockholm | Indoor Hard |
Fanny Ostlund form & Maja Radenkovic form
Fanny Ostlund - ultimele meciuri
W35 Nagpur - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finală | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - retragere | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
22.12.23 Semifinală | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - retragere | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
23.11.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 a 3-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 a 3-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detaliu meci |
Maja Radenkovic - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.23 Calificare | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.23 Calificare | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
06.05.23 Semifinală | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.05.23 Sfert de finală | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | detaliu meci |