Turcia
21.06.01, 22 Vârsta
21.06.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Zeynep Erman vs. Fanny Ostlund - meciuri reciproce
20.03.19 | 1-a rundă | Fanny Ostlund | Zeynep Erman | 6-0, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Zeynep Erman form & Fanny Ostlund form
Zeynep Erman - ultimele meciuri
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.05.19 Calificare | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.19 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.01.19 Calificare | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.11.18 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Senkarova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Karin Kennel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
16.10.18 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Zgura | ||||
05.07.17 1-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
04.04.17 1-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
29.03.17 1-a rundă | vs. Ida Jarlskog | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Ankara - Indoor Hard | ||||
19.12.16 1-a rundă de calif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.11.16 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bursa - Zgura | ||||
11.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Cemre Anil | 2-6, 1-3, - Zeynep Erman - retragere | detaliu meci | |
Ankara - Indoor Hard | ||||
14.12.15 1-a rundă de calif. | vs. Karen Barritza | 0-6, 0-6 | detaliu meci |
Fanny Ostlund - ultimele meciuri
W35 Nagpur - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finală | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - retragere | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
22.12.23 Semifinală | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - retragere | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
23.11.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 a 3-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 a 3-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detaliu meci |