Moldova
24.04.96, 27 Vârsta
24.04.96, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Iana Tishchenko vs. Federica Prati - meciuri reciproce
20.02.17 | Calificare | Federica Prati | Iana Tishchenko | 6-0, Federica Prati - retragere | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
25.10.16 | 1-a rundă | Iana Tishchenko | Federica Prati | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Iana Tishchenko form & Federica Prati form
Iana Tishchenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.06.19 Calificare | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Hard | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
23.04.19 Calificare | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Tunis - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
13.11.18 1-a rundă | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
08.11.18 a 2-a rundă | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Dobrich - Zgura | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
20.08.18 Calificare | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detaliu meci |
Federica Prati - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Selina Dal | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Nina Danisova | 6-1, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.22 1-a rundă | vs. Eleni Kordolaimi | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anne Schaefer | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
25.07.22 Calificare | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-1, Jazmin Ortenzi - retragere | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
12.07.22 1-a rundă | vs. Sol Faga | 6-75, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
06.07.22 1-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
22.06.22 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lisa-Marie Rioux | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.08.21 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.21 1-a rundă | vs. Angelica Raggi | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 L'aquila - Zgura | ||||
24.06.21 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
23.06.21 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.05.21 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.05.21 1-a rundă | vs. Laura Mair | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Stagno | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Tara Wurth | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Eda Arli | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
09.12.20 1-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 0-6 | detaliu meci |