Rusia
26.02.99, 25 Vârsta
26.02.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
19.01.00, 24 Vârsta
19.01.00, 24 Vârsta
Anna Barbara Janovic vs. Francesca Rumi - meciuri reciproce
13.11.17 | 2-a rundă de calif. | Francesca Rumi | Anna Barbara Janovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
Anna Barbara Janovic form & Francesca Rumi form
Anna Barbara Janovic - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Shira Chiche | 6-4, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Annemarie Lazar | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Keira Blackbeard | 1-6, 0-3, - Anna Barbara Janovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Niditra Rajmohan | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
29.09.18 Calificare | vs. Isabelle Haverlag | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
20.11.17 Calificare | vs. Ivana Topcic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Alexiina Ahonkivi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Rumi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
04.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
16.05.16 Calificare | vs. Tijana Spasojevic | 1-6, 0-6 | detaliu meci |
Francesca Rumi - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Miray Konar | 5-7, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Martina Biagianti | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Constance Sibille | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Schmidt | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Powaska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Khudoley | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Alesiani | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
15.07.19 Calificare | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
26.11.18 1-a rundă | vs. Mariella Minetti | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Ola Abou Zekry | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.18 Calificare | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
08.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
03.10.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
04.09.18 Calificare | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ottone | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Cuneo - Zgura | ||||
12.08.18 Calificare | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Benedetta Prato | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
13.11.17 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Lena Greiner | 2-6, 6-3, 6-74 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
16.10.17 Calificare | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 5-7, 3-0, Manca Pislak - retragere | detaliu meci |