MECI
15.04.19 | 1-a rundă de calif. | Franziska Kommer | Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Germania
12.07.99, 24 Vârsta
10825 $
12.07.99, 24 Vârsta
10825 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
14.05.98, 25 Vârsta
14.05.98, 25 Vârsta
Franziska Kommer vs. Deniz Paykoc - meciuri reciproce
15.04.19 | 1-a rundă de calif. | Franziska Kommer | Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Franziska Kommer form & Deniz Paykoc form
Franziska Kommer - ultimele meciuri
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.19 Calificare | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.19 Sfert de finală | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.04.19 a 2-a rundă | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.19 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.03.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - retragere | detaliu meci | |
18.03.19 Calificare | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.03.19 1-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
06.10.18 Semifinală | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.18 Sfert de finală | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.18 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Deniz Paykoc - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.01.21 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.12.20 1-a rundă | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
07.10.19 Calificare | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.10.19 Calificare | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
29.07.19 Calificare | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.05.19 Calificare | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detaliu meci |