MECI
21.03.17 | 1-a rundă | Franziska Kommer | Diane Parry | 7-5, 3-6, 6-4 | Le Havre | Zgura |
STATISTICI MECI
Franziska Kommer | Diane Parry | |
Prima administrare % | 61/97 (63%) | 52/110 (47%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 37/61 (61%) | 24/52 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/36 (33%) | 31/58 (53%) |
Break-ballurile câştigate | 8/20 (40%) | 7/13 (54%) |
Puncte câştigate din returnare | 55/110 (50%) | 48/97 (49%) |
Total puncte câştigate | 104/207 (50%) | 103/207 (50%) |
Greșeli duble | 13 | 6 |
ași | 0 | 5 |
STATISTICI MECI
Germania
12.07.99, 24 Vârsta
10825 $
12.07.99, 24 Vârsta
10825 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franziska Kommer vs. Diane Parry - meciuri reciproce
21.03.17 | 1-a rundă | Franziska Kommer | Diane Parry | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | Le Havre | Zgura |
Franziska Kommer form & Diane Parry form
Franziska Kommer - ultimele meciuri
W15 Kaltenkirchen - Zgura | ||||
10.06.19 Calificare | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.19 Sfert de finală | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.04.19 a 2-a rundă | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.19 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.19 Calificare | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.03.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - retragere | detaliu meci | |
18.03.19 Calificare | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.03.19 1-a rundă | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
06.10.18 Semifinală | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.18 Sfert de finală | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.18 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Diane Parry - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Jaqueline Cristian | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
13.03.24 a 4-a rundă | vs. Maria Sakkari | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 a 3-a rundă | vs. Anna Blinkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
09.03.24 a 2-a rundă | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
07.03.24 1-a rundă | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Austin - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Erika Andreeva | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 a 3-a rundă | vs. Mirra Andreeva | 6-1, 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.24 Sfert de finală | vs. Xiyu Wang | 7-63, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
01.01.24 1-a rundă | vs. Emina Bektas | 6-74, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
10.12.23 Finală | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
09.12.23 Semifinală | vs. Robin Montgomery | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Solana Sierra | 2-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
02.12.23 Sfert de finală | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Julieta Estable | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Elizabeth Mandlik | 7-63, 6-2 | detaliu meci |