MECI
29.08.18 | a 2-a rundă | Gabriela Ce | Pamela Wu | 6-1, 6-0 | Asuncion | Zgura |
STATISTICI MECI
Gabriela Ce | Pamela Wu | |
Prima administrare % | 31/39 (79%) | 23/30 (77%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/31 (74%) | 9/23 (39%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/8 (75%) | 0/7 (0%) |
Break-ballurile câştigate | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 21/30 (70%) | 10/39 (26%) |
Total puncte câştigate | 50/69 (72%) | 19/69 (28%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Ce | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Pamela Wu | |
4-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Ce | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gabriela Ce | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Ce | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Pamela Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Ce | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Brazilia
25.01.97, 27 Vârsta
25.01.97, 27 Vârsta
Gabriela Ce vs. Pamela Wu - meciuri reciproce
29.08.18 | a 2-a rundă | Gabriela Ce | Pamela Wu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Asuncion | Zgura |
13.12.16 | 1-a rundă | Gabriela Ce | Pamela Wu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Santa Cruz | Zgura |
Gabriela Ce form & Pamela Wu form
Gabriela Ce - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Campinas - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 3-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | detaliu meci | |
W60 Vacaria - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
04.12.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.11.23 1-a rundă | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - retragere | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | detaliu meci | |
W25 Mendoza - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Lujan - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
12.09.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Lois Boisson | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Eden Silva | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Pamela Wu - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
17.09.18 1-a rundă | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Luque - Hard | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Erika Drozd Pereira | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Asuncion - Zgura | ||||
29.08.18 a 2-a rundă | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.08.18 1-a rundă | vs. Sarah Tami-Masi | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.08.18 Calificare | vs. Anastasia Reimchen | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Stella Chianello | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Lambare - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Barbara Gatica | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.08.18 Calificare | vs. Marcela Bueno | 6-4, 4-6, 7-65 | detaliu meci | |
Guayaquil - Zgura | ||||
16.08.18 Sfert de finală | vs. Fernanda Brito | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.18 a 2-a rundă | vs. Sofia Luini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.08.18 1-a rundă | vs. Manuela Gomez Estrada | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Guayaquil - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Kelly Williford | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Den Haag - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
24.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Lola Marandel | 7-65, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
18.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Melisa Morales | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Arabella Koller | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Garcia | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Villa Del - Zgura | ||||
23.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Poj | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.04.18 Calificare | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
22.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Luna Morini | 6-1, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Villa Dolores - Zgura | ||||
16.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Jimena Paula Garbino | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
15.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Mariam Bayatyan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Sao Jose - Zgura | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Giovanna Tomita | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Campinas - Zgura | ||||
04.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Nemtsova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sao Paulo - Zgura | ||||
25.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Juliana Valero | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Curitiba - Zgura | ||||
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | detaliu meci |