MECI
17.11.19 | 1-a rundă de calif. | Gabriela Duca | Ruth Copas | 6-1, 6-0 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Irlanda
29.12.96, 27 Vârsta
29.12.96, 27 Vârsta
Gabriela Duca vs. Ruth Copas - meciuri reciproce
17.11.19 | 1-a rundă de calif. | Gabriela Duca | Ruth Copas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Gabriela Duca form & Ruth Copas form
Gabriela Duca - ultimele meciuri
W15 Brasov - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
16.08.22 1-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.22 Calificare | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - retragere | detaliu meci | |
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.03.22 Calificare | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
07.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.03.22 Calificare | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
28.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
09.11.21 Calificare | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.11.21 a 2-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.11.21 1-a rundă | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.21 1-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.21 a 2-a rundă | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.10.21 1-a rundă | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.21 Calificare | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.21 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
16.09.21 a 2-a rundă | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Ruth Copas - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Noemi Basiletti | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 3-6, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-67, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Natalia Orlova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mironova | 3-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Agathe Timsit | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Matilde Jorge | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Tanysha Dissanayake | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Tanysha Dissanayake | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Dublin - Carpet | ||||
31.07.18 1-a rundă | vs. Tiffany William | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.18 1-a rundă | vs. Tiffany William | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Dublin - Carpet | ||||
24.07.17 1-a rundă | vs. Juliette Bastin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.17 1-a rundă | vs. Juliette Bastin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
10.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Naroa Larrinaga | 7-64, 1-6, 6-0 | detaliu meci |