MECI
25.02.19 | 1-a rundă de calif. | Gabriela Nicole Tatarus | Mariia Bergen | 6-0, 7-5 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
12.06.01, 22 Vârsta
10384 $
12.06.01, 22 Vârsta
10384 $
Gabriela Nicole Tatarus vs. Mariia Bergen - meciuri reciproce
25.02.19 | 1-a rundă de calif. | Gabriela Nicole Tatarus | Mariia Bergen | 6-0, 7-5 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Gabriela Nicole Tatarus form & Mariia Bergen form
Gabriela Nicole Tatarus - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.09.19 Calificare | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
27.08.19 1-a rundă | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Baja - Zgura | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
12.07.19 Sfert de finală | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.05.19 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.19 a 2-a rundă | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.19 1-a rundă | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.19 1-a rundă | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | detaliu meci |
Mariia Bergen - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.23 Calificare | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
25.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
20.03.23 Calificare | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Lena Thomas Iglesias | 7-5, 6-1 | detaliu meci |