MECI
11.08.17 | Semifinală | Gabriela Pantuckova | Astra Sharma | 6-3, 6-4 | Vienna | Zgura |
STATISTICI MECI
Gabriela Pantuckova | Astra Sharma | |
Prima administrare % | 57/78 (73%) | 29/52 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/57 (63%) | 13/29 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/21 (52%) | 14/23 (61%) |
Break-ballurile câştigate | 4/10 (40%) | 2/12 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/52 (48%) | 31/78 (40%) |
Total puncte câştigate | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Greșeli duble | 1 | 0 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gabriela Pantuckova vs. Astra Sharma - meciuri reciproce
18.08.17 | Sfert de finală | Astra Sharma | Gabriela Pantuckova | 7-62, 7-62 | detaliu meci | Graz | Zgura |
11.08.17 | Semifinală | Gabriela Pantuckova | Astra Sharma | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Vienna | Zgura |
Gabriela Pantuckova form & Astra Sharma form
Gabriela Pantuckova - ultimele meciuri
W25 Brno - Zgura | ||||
24.09.19 Calificare | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | detaliu meci | |
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Bad - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prerov - Zgura | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
30.05.19 1-a rundă | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Rome - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
13.04.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
03.04.19 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
12.02.19 1-a rundă | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
05.02.19 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
16.09.18 Finală | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.18 Semifinală | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
14.09.18 Sfert de finală | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
13.09.18 a 2-a rundă | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
12.09.18 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
07.09.18 Sfert de finală | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.18 1-a rundă | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
25.08.18 Finală | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
24.08.18 Semifinală | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Astra Sharma - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Francisca Jorge | 6-73, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Sydney - Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Hikaru Sato | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lea Ma | 6-71, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Maddison Inglis | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Joanna Garland | 7-66, 6-0 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Jaimee Fourlis | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.10.23 Calificare | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Sara Errani | 0-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Ana Bogdan | 6-72, 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Makenna Jones | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Hamburg - Zgura | ||||
22.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Kaja Juvan | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
16.07.23 Calificare | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 6-0 | detaliu meci |