MECI
22.09.19 | 2-a rundă de calif. | Gabriela Pantuckova | Regina Husak | 6-1, 6-2 | W25 Brno | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
18.01.90, 34 Vârsta
18.01.90, 34 Vârsta
Gabriela Pantuckova vs. Regina Husak - meciuri reciproce
22.09.19 | 2-a rundă de calif. | Gabriela Pantuckova | Regina Husak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W25 Brno | Zgura |
Gabriela Pantuckova form & Regina Husak form
Gabriela Pantuckova - ultimele meciuri
W25 Brno - Zgura | ||||
24.09.19 Calificare | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | detaliu meci | |
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Bad - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prerov - Zgura | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
30.05.19 1-a rundă | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Rome - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
13.04.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
03.04.19 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
12.02.19 1-a rundă | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
05.02.19 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
16.09.18 Finală | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.18 Semifinală | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
14.09.18 Sfert de finală | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
13.09.18 a 2-a rundă | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
12.09.18 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
07.09.18 Sfert de finală | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.18 1-a rundă | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
25.08.18 Finală | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - retragere | detaliu meci | |
24.08.18 Semifinală | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Regina Husak - ultimele meciuri
W25 Brno - Zgura | ||||
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Orange | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Pokorna | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
10.12.18 1-a rundă | vs. Nikola Breckova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.18 Calificare | vs. Emanuela Mancuso | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Kayla Dean | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Giulia Paterno | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.18 1-a rundă | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Nika Svetec | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.10.18 Calificare | vs. Alexis Jones | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Yaroslava Gadiatska | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
03.09.18 Calificare | vs. Karolina Szmit | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Haren - Zgura | ||||
28.08.18 1-a rundă | vs. Yukina Saigo | 7-65, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.18 Calificare | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Celine Fritsch | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |