MECI
03.03.17 | Sfert de finală | Gaelle Desperrier | Camilla Rosatello | 6-1, 6-1 | Macon | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Gaelle Desperrier | Camilla Rosatello | |
Prima administrare % | 26/39 (67%) | 32/54 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/26 (81%) | 18/32 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/13 (69%) | 5/22 (23%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/54 (57%) | 9/39 (23%) |
Total puncte câştigate | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Greșeli duble | 1 | 6 |
ași | 2 | 4 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gaelle Desperrier vs. Camilla Rosatello - meciuri reciproce
16.05.21 | 1-a rundă de calif. | Camilla Rosatello | Gaelle Desperrier | 6-3, 6-1 | detaliu meci | W25 Platja | Zgura |
03.03.17 | Sfert de finală | Gaelle Desperrier | Camilla Rosatello | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Macon | Indoor Hard |
Gaelle Desperrier form & Camilla Rosatello form
Gaelle Desperrier - ultimele meciuri
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Emily Appleton | 4-6, 7-63, 5-7 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-64, 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Joue - Indoor Hard | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
W40 Macon - Indoor Hard | ||||
20.02.23 Calificare | vs. Manon Leonard | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 6-74, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Grenoble - Indoor Hard | ||||
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.23 Calificare | vs. Marie Villet | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Tubello | 6-2, 4-0, Alice Tubello - retragere | detaliu meci | |
W60 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
24.01.23 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Aix - Zgura | ||||
05.09.21 Finală | vs. Maria Bondarenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.09.21 Semifinală | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.21 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 6-2, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
02.09.21 a 2-a rundă | vs. Schena Benamar | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.21 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Saint - Zgura | ||||
10.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Diane Parry | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
14.04.21 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Grenoble - Indoor Hard | ||||
11.02.21 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.21 1-a rundă | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.02.21 Calificare | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
27.01.21 1-a rundă | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.01.21 Calificare | vs. Nicoleta Dascalu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
25.09.20 1-a rundă | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Camilla Rosatello - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
17.09.23 Calificare | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
03.08.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |