MECI
18.07.17 | 1-a rundă | Ganna Poznikhirenko | Pemra Ozgen | 6-4, 6-3 | Bursa | Zgura |
STATISTICI MECI
Ganna Poznikhirenko | Pemra Ozgen | |
Prima administrare % | 38/55 (69%) | 33/51 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/38 (66%) | 14/33 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/17 (41%) | 8/18 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/51 (57%) | 23/55 (42%) |
Total puncte câştigate | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 0 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ganna Poznikhirenko vs. Pemra Ozgen - meciuri reciproce
27.04.18 | Sfert de finală | Pemra Ozgen | Ganna Poznikhirenko | 6-0, 6-4 | detaliu meci | Obidos | Carpet |
19.04.18 | a 2-a rundă | Pemra Ozgen | Ganna Poznikhirenko | 6-1, 2-6, 6-1 | detaliu meci | Obidos | Carpet |
18.07.17 | 1-a rundă | Ganna Poznikhirenko | Pemra Ozgen | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Bursa | Zgura |
19.12.16 | Calificare | Ganna Poznikhirenko | Pemra Ozgen | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | Ankara | Indoor Hard |
06.07.15 | 1-a rundă | Ganna Poznikhirenko | Pemra Ozgen | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Bursa | Zgura |
10.02.14 | a 2-a rundă | Ganna Poznikhirenko | Pemra Ozgen | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | Tallinn | Indoor Hard |
Ganna Poznikhirenko form & Pemra Ozgen form
Ganna Poznikhirenko - ultimele meciuri
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - retragere | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detaliu meci | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
08.08.23 Calificare | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Dallas - Indoor Hard | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Calificare | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Colorado - Hard | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bethany - Zgura | ||||
20.05.23 Semifinală | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Zephyrhills - Zgura | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detaliu meci | |
18.04.23 Calificare | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Pemra Ozgen - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.23 Calificare | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci |