INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Olga Danilovic vs. Georgia Brescia - meciuri reciproce
13.10.17 | Sfert de finală | Georgia Brescia | Olga Danilovic | 7-5, 4-6, 6-3 | detaliu meci | Obidos | Carpet |
Olga Danilovic form & Georgia Brescia form
Olga Danilovic - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - retragere | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
15.07.23 Finală | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.07.23 Semifinală | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.07.23 Sfert de finală | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.07.23 a 2-a rundă | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | detaliu meci | |
Gaiba - Iarbă | ||||
24.06.23 Semifinală | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
03.06.23 a 3-a rundă | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.05.23 Calificare | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Madrid - Zgura | ||||
21.05.23 Finală | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.05.23 Semifinală | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Georgia Brescia - ultimele meciuri
W25 Verbier - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Alice Tubello | 2-4, - Georgia Brescia - retragere | detaliu meci | |
W25 Biella - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Padova - Zgura | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Stefania Rubini | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
04.06.19 Calificare | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Rosa Vicens Mas | 2-5, - Georgia Brescia - retragere | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Peres | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Rome - Zgura | ||||
11.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Petkovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Chiasso - Zgura | ||||
25.04.19 1-a rundă | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
27.03.19 1-a rundă | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 4-6, 10-1 | detaliu meci | |
18.02.19 Calificare | vs. Martina Colmegna | 3-6, 6-2, 13-15 | detaliu meci | |
W25 Grenoble - Indoor Hard | ||||
07.02.19 a 2-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.19 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 2-1, Katy Dunne - retragere | detaliu meci | |
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Barnett | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.19 Calificare | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Singapore - Hard | ||||
22.01.19 Calificare | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Julienne Goh | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Singapore - Hard | ||||
15.01.19 Calificare | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Deanne Choo | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Hong - Hard | ||||
07.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Toowoomba - Hard | ||||
09.10.18 1-a rundă | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
02.10.18 1-a rundă | vs. Irina Ramialison | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Darwin - Hard | ||||
27.09.18 a 2-a rundă | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Mai Minokoshi | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
Cairns - Hard | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bagnatica - Zgura | ||||
27.08.18 1-a rundă | vs. Marie Benoit | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
Granby - Hard | ||||
24.07.18 1-a rundă | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-77 | detaliu meci |