MECI
19.08.18 | 2-a rundă de calif. | Giorgie Jones | Karolina Jaskiewicz | 7-65, 6-2 | Wanfercee Baulet | Zgura |
STATISTICI MECI
Australia
21.02.97, 27 Vârsta
21.02.97, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Polonia
14.01.00, 24 Vârsta
14.01.00, 24 Vârsta
Giorgie Jones vs. Karolina Jaskiewicz - meciuri reciproce
19.08.18 | 2-a rundă de calif. | Giorgie Jones | Karolina Jaskiewicz | 7-65, 6-2 | detaliu meci | Wanfercee Baulet | Zgura |
Giorgie Jones form & Karolina Jaskiewicz form
Giorgie Jones - ultimele meciuri
W25 Nottingham - Hard | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.23 Calificare | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - retragere | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W100 Ilkley - Iarbă | ||||
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Calificare | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Birmingham - Indoor Hard | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
24.01.22 Calificare | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Bath - Indoor Hard | ||||
12.01.22 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.01.22 Calificare | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
09.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - retragere | detaliu meci | |
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - retragere | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sandelfjord - Zgura | ||||
23.07.19 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Karolina Jaskiewicz - ultimele meciuri
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.22 2-a rundă de calif. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bydgoszcz - Zgura | ||||
17.08.22 1-a rundă | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.21 Calificare | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.21 1-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Grodzisk - Zgura | ||||
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
25.07.20 1-a rundă | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detaliu meci |