MECI
27.01.20 | 2-a rundă de calif. | Giuliana Bestetti | Laure Line Glaude | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Italia
01.10.97, 26 Vârsta
11748 $
01.10.97, 26 Vârsta
11748 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belgia
26.08.01, 22 Vârsta
26.08.01, 22 Vârsta
Giuliana Bestetti vs. Laure Line Glaude - meciuri reciproce
10.02.20 | 1-a rundă de calif. | Giuliana Bestetti | Laure Line Glaude | 6-3, 6-71, 10-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
27.01.20 | 2-a rundă de calif. | Giuliana Bestetti | Laure Line Glaude | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Giuliana Bestetti form & Laure Line Glaude form
Giuliana Bestetti - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - retragere | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | detaliu meci |
Laure Line Glaude - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.07.21 Calificare | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.20 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Calificare | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detaliu meci |