MECI
22.07.19 | 1-a rundă de calif. | Giuliana Bestetti | Marne Dercksen | 6-3, 6-3 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Italia
01.10.97, 26 Vârsta
11748 $
01.10.97, 26 Vârsta
11748 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
JAR
04.08.01, 22 Vârsta
04.08.01, 22 Vârsta
Giuliana Bestetti vs. Marne Dercksen - meciuri reciproce
22.07.19 | 1-a rundă de calif. | Giuliana Bestetti | Marne Dercksen | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Giuliana Bestetti form & Marne Dercksen form
Giuliana Bestetti - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - retragere | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | detaliu meci |
Marne Dercksen - ultimele meciuri
W25 Bendigo - Hard | ||||
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Hard | ||||
14.02.22 Calificare | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.21 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
21.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | detaliu meci | |
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
02.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Lagos - Hard | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Johannesburg - Hard | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | detaliu meci |