China
01.12.00, 23 Vârsta
01.12.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Shou Na Mu vs. Gozal Ainitdinova - meciuri reciproce
24.01.19 | a 2-a rundă | Gozal Ainitdinova | Shou Na Mu | 6-0, 6-1 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Shou Na Mu form & Gozal Ainitdinova form
Shou Na Mu - ultimele meciuri
W15 Anning - Zgura | ||||
23.09.19 1-a rundă | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Anning - Zgura | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Anning - Zgura | ||||
11.09.19 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.19 Calificare | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
02.07.19 Calificare | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nanchang - Zgura | ||||
06.03.19 1-a rundă | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - retragere | detaliu meci | |
05.03.19 Calificare | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
W15 Nanchang - Zgura | ||||
28.02.19 a 2-a rundă | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.02.19 1-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
26.02.19 Calificare | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.19 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
30.01.19 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
29.01.19 Calificare | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.01.19 a 2-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.19 1-a rundă | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.01.19 Calificare | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | detaliu meci | |
Anning - Zgura | ||||
26.09.18 a 2-a rundă | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.09.18 1-a rundă | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | detaliu meci |
Gozal Ainitdinova - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W25 La - Hard | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 a 3-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detaliu meci |