MECI
25.01.17 | a 2-a rundă | Gozal Ainitdinova | Valeriya Urzhumova | 1-6, 7-5, 6-2 | Almaty | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Gozal Ainitdinova | Valeriya Urzhumova | |
Prima administrare % | 75/92 (82%) | 36/72 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 46/75 (61%) | 22/36 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/17 (29%) | 20/36 (56%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 5/10 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/72 (42%) | 41/92 (45%) |
Total puncte câştigate | 81/164 (49%) | 83/164 (51%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gozal Ainitdinova vs. Valeriya Urzhumova - meciuri reciproce
31.01.17 | 1-a rundă | Valeriya Urzhumova | Gozal Ainitdinova | 6-72, 6-3, 6-3 | detaliu meci | Almaty | Indoor Hard |
25.01.17 | a 2-a rundă | Gozal Ainitdinova | Valeriya Urzhumova | 1-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | Almaty | Indoor Hard |
Gozal Ainitdinova form & Valeriya Urzhumova form
Gozal Ainitdinova - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W25 La - Hard | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 a 3-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detaliu meci |
Valeriya Urzhumova - ultimele meciuri
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
13.07.19 Semifinală | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.07.19 Sfert de finală | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Essen - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.04.19 Sfert de finală | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
03.04.19 1-a rundă | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
26.03.19 1-a rundă | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
23.01.19 1-a rundă | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.19 Calificare | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.18 Calificare | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.18 1-a rundă | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
08.10.18 Calificare | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci |