Israel
22.04.99, 24 Vârsta
22.04.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Yarden Akler vs. Gozal Ainitdinova - meciuri reciproce
17.10.17 | 1-a rundă | Gozal Ainitdinova | Yarden Akler | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Colombo | Zgura |
Yarden Akler form & Gozal Ainitdinova form
Yarden Akler - ultimele meciuri
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Calificare | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 Calificare | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.08.20 1-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
12.08.20 1-a rundă | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.08.20 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Gozal Ainitdinova - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W25 La - Hard | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 a 3-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detaliu meci |