MECI
13.01.20 | 2-a rundă de calif. | Gozde Turhan | Katerina Petrova | 6-3, 1-6, 10-4 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Turcia
19.11.01, 22 Vârsta
19.11.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
20.02.03, 21 Vârsta
20.02.03, 21 Vârsta
Gozde Turhan vs. Katerina Petrova - meciuri reciproce
13.01.20 | 2-a rundă de calif. | Gozde Turhan | Katerina Petrova | 6-3, 1-6, 10-4 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Gozde Turhan form & Katerina Petrova form
Gozde Turhan - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.12.23 Calificare | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.23 1-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - retragere | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detaliu meci |
Katerina Petrova - ultimele meciuri
W25 Heraklion - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.10.23 Calificare | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 2-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 5-7, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Pietras | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Iva Sepa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Borodulina | 7-62, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Nikol Palecek | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Milica Stosovic | 5-7, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anne Schaefer | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.22 Calificare | vs. Arabella Koller | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Helena Ramos Rocha E Silva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 6-71, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Giza - Hard | ||||
22.12.21 1-a rundă | vs. Adele Burato | 6-2, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.12.21 Calificare | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Login Khairy | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Giza - Hard | ||||
15.12.21 1-a rundă | vs. Elena Pridankina | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.12.21 Calificare | vs. Elizaveta Demina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Dareen Elleithy | 6-2, 4-0, Dareen Elleithy - retragere | detaliu meci | |
12.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Nadin Ahmed | 6-1, 6-0 | detaliu meci |