INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Alina Silich vs. Greetje Minnen - meciuri reciproce
25.04.18 | 1-a rundă | Greetje Minnen | Alina Silich | 6-2, 1-0, Greetje Minnen - retragere | detaliu meci | Obidos | Carpet |
Alina Silich form & Greetje Minnen form
Alina Silich - ultimele meciuri
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - retragere | detaliu meci | |
22.06.21 Calificare | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
21.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.06.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.05.21 1-a rundă | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
10.04.21 Semifinală | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.21 Sfert de finală | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.02.21 Calificare | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.02.21 1-a rundă | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Greetje Minnen - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
23.03.24 a 3-a rundă | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Charleston - Hard | ||||
15.03.24 Semifinală | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 Sfert de finală | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1-a rundă | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 a 2-a rundă | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Calificare | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
22.09.23 Semifinală | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 Sfert de finală | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 a 3-a rundă | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detaliu meci |