INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna Klasen vs. Greetje Minnen - meciuri reciproce
26.03.18 | Calificare | Greetje Minnen | Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Anna Klasen form & Greetje Minnen form
Anna Klasen - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Pohankova | - | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
12.06.23 Calificare | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W100 Wiesbaden - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Helsinki - Indoor Hard | ||||
16.11.22 a 2-a rundă | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.11.22 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Greetje Minnen - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
23.03.24 a 3-a rundă | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Charleston - Hard | ||||
15.03.24 Semifinală | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 Sfert de finală | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1-a rundă | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 a 2-a rundă | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Calificare | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
22.09.23 Semifinală | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 Sfert de finală | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 a 3-a rundă | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detaliu meci |